Спорт
Везенков вкара 6 точки при драматична загуба на Сакраменто
 06.04.2024 17:31

Сакраменто Кингс загуби драматично със 100:101 при гостуването на Бостън Селтикс в среща от Националната баскетболна асоциция на САЩ и Канада. Най-добрият български баскетболист Александър Везенков завърши с 6 точки, 2 борби и 1 асистенция

Спорт
Сакраменто с Везенков победи ЛА Клипърс
 03.04.2024 08:15

Тимът на Сакраменто с Александър Везенков, спечели със 109:95 точки домакинския си мач срещу Лос Анджелис Клипърс от Националната баскетболна асоциация и запази надеждите си за директно място в плейофите.

Спорт
Везенков се завърна в игра и Сакраменто победи
 01.04.2024 11:45

Българската звезда Александър Везенков се завърна в игра за своя Сакраменто Кингс след повече от месец отсъствие. „Кралете” се наложиха със 127:106 над Юта Джаз, а Везенков записа десет минути игра, в които вкара 5 точки, направи две б

Спорт
Везенков се завръща в игра след 19 пропуснати мача
 25.03.2024 11:16

Александър Везенков ще се завърне в игра най-рано тази нощ, когато неговият "Сакраменто" приема "Филаделфия".

Спорт
Сакраменто изненада с домакински крах
 11.03.2024 09:14

Сакраменто Кинг допусна изненадваща домакинска загуба със 104:112 (30:23, 29:31, 14:32, 31:26) срещу състава на Хюстън Рокетс. През първото полувреме домакините имаха инициативата, но кошмарна трета четвърт им изигра лоша шега и се оказа фатална за крайния изход на мача. Българинът Ал

Спорт
Отборът на Александър Везенков с шокираща загуба в НБА
 05.03.2024 08:27

Сакраменто Кингс допусна шокираща загуба в мач от НБА. Съотборниците на Александър Везенков бяха фаворити срещу госта Чикаго. За гостите липсваше звездата Зак ЛаВийн заради контузия. Няколко ролеви-играчи на "биковете" също пропуснаха ма

Спорт
Тежък удар по отбора на Александър Везенков
 14.02.2024 08:31

Отборът на Сакраменто Кингс е осми в Западната конференция на НБА, след като беше изпреварен от Далас Маверикс. Това стана след драматична загуба като гости на играчите на Майк Браун. Те паднаха от друг пряк конкурент за челните позиции в тази кон